Şimdi Türk Vatandaşı olun

Gayrimenkule 400.000$

Yatırım Yapın

  N104

  Şehrin merkezinde fonksiyonel ve ideal yaşam

  Mutlu bir yaşam alanı için, önce pek çok doğrunun bir araya gelmesi gerekiyor. Şimdi İstanbul Anadolu Yakası’nın gelişen merkezi Fikirtepe ‘de, keyifle yaşamanız için en ince ayrıntısına kadar planlanmış, çok özel bir yaşam projesi

  Doğru yaşam…

  Toplam 26.000 m2 alan üzerine kurulmuş 2adada, her biri 23 katlı 3’er kuleden oluşan Proje de her kuleye ait açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzlarının yanı sıra; fitness, spa, buhar odaları, yürüyüş parkurları, çocuklar için oyun alanları ve evinizden uzaklaşmadan her ihtiyacınızı karşılayabilmenize imkan tanıyan alışveriş olanaklarıyla keyifli bir yaşam sizi bekliyor. Ne şehirle ne de doğayla bağınız hiç kopmayacak.

  KONUM

  Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası köprülere, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına bağlanan Avrasya Tüneli ve İstanbul’un en önemli merkezlerinden Kadıköy’e kolaylıkla ulaşılabilen Fikirtepe’de yer alıyor.

  Bölgenin merkezi olarak bilinen Mandıra Caddesi’ne paralel olarak konumlanan proje, şehrin önemli toplu taşıma araçlarından olan metrobüse 4 dk, metroya 10 dk, diğer toplu taşıma araçlarına ise projenin hemen yanı başında ulaşım olanağı sağlıyor.

  Havaalanlarına da kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, Bağdat Caddesi’ne olan yakınlığıyla da profesyonel ve sosyal yaşantınıza zaman ve konfor kazandırıyor. Alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve tüm kamu alanları, projenin şehrin merkezinde olmasının sağladığı diğer avantajlar arasında.

  YATIRIM

  Mutlu bir hayata sahip olmak için doğru yatırımları yapmaya hazır mısınız?

  Hem gelecek mutlu günlere yatırım yapabilir hem de gelişen ve değer kazanarak büyüyen bir bölgenin kalbine yerleşebilirsiniz. Her geçen gün değeri artan Fikirtepe bölgesinin en önemli projelerinden biri, size mutlulukla dolu, her zaman yükselişte olacak bir kazanç sağlamaya hazır.

   

  PROJE ÖZELLİKLERİ

  Tam Zamanlı Güvenlik

  Fitness odası

  Güvenlik Kamerası

  Açık hava yüzme havuzu

  Kapalı yüzme havuzu

  Türk banyosu

  Sauna

  Kafe

   

  Restoran

  Mağazalar

  Deniz manzarası

  Şehir Manzarası

  Garaj

  Resepsiyon Departmanı

  BU PROJEYİ NEDEN ÖNERİYORUZ ?

   

  E5-TEM OTOYOLLARINA YAKIN

  KADIKÖY ÜN GELİŞMEKTE OLAN BÖLÜMÜ FİKİRTEPE DE YER ALMASI

  METRO-METROBÜS E YAKINLIĞI

  İSTANBUL BOĞAZINA YAKINLIĞI

  GÜVENLİ VE NEZİH BİR SEMTTE OLMASI

  DEPREM ZEMİN PUANININ YÜKSEK OLMASI

  YATIRIM DEĞERİ NİN YÜKSEK OLMASI

  VATANDAŞLIĞA UYGUN OLMASI

  Bültene Kayıt Ol !

  Özel Teklifler ve Haberler için

  ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

  × Yardıma mı ihtiyacınız var?