Şimdi Türk Vatandaşı olun

Gayrimenkule 400.000$

Yatırım Yapın

  N109

  Şehrin kalbinde, değeri hızla artan bir lokasyon

  Dünyaca ünlü, ödüllü mimar Chapman Taylor’ın imzasını taşıyan modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, insan odaklı tasarım yaklaşımı, geniş yeşil alanları, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle, ferah ve yüksek kaliteli yeni bir yaşam için şimdi Topkapı da başlıyor.

  Sadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye ilkler getiren yeni bir ekosistem olma özelliğiyle hayatınıza büyük yenilikler ve heyecanlar katmaya hazırlanıyor.

   > Yaşam alanı

  > İş ve çalışma dünyası

  > Kültür, sanat, eğlence ve zengin alışveriş olanaklarıyla alışveriş caddesi ve yaşam merkezi

   > Dünya markası bir otel ve rezidans

   > Sağlıklı yaşam merkezi, klinik ve medikal rezidans

  > Gençlere özel akademik apartlar

  yükseklikleri 5 ile 15 kat arasında değişen toplam 16 blokta, net 3.05 metre tavan yüksekliğiyle ferah 1441 daire bulunuyor. 1+1’den 5+1’e değişen boyutlarıyla her daire, balkonu, bahçesi veya teras bahçesiyle nefes alıp nefes veriyor

  İstanbul’da rafine bir yaşam

  her biri farklı konseptteki yemyeşil avluları, açık havada spor olanakları ve sosyal buluşma noktalarıyla zengin bir ekosistemin modern mahallesi olarak tasarlandı. Alışveriş caddesi ve yaşam merkezi, kültür-sanat olanakları ve yemyeşil bir park, bu ekosistem içinde, evinizin yanı başında yer alıyor.

  Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul’un ve bölgenin yeni buluşma noktası

  Açık ve kapalı alanlarıyla her noktadan nefes ve doğal ışık alan, sıra dışı mimariye sahip, geniş ve konforlu bir alışveriş ve yaşam merkezi… Geniş iç avlularıyla alışverişi büyük bir keyfe ve eğlenceye dönüştürmek için tasarlandı. Yeni markalarının ve trendlerin buluşma noktası olan bu merkez, Topkapı’ya ve İstanbul’a yeni bir heyecan getiriyor. Mağazaları, kafe ve restoranlarıyla çok renkli geniş bir cadde ise bu yaşam merkezine büyük bir heyecan katıyor.

  Konum

  Konumuyla İstanbul’un tarihi kalbi Topkapı’da, değeri her gün katlanarak artan bir lokasyonda yükseliyor. E5 karayoluna direkt çıkışıyla, metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray istasyonlarına 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

  Bir yandan tarihi yarımadayla, diğer yandan üniversiteler, hastaneler ve zengin ulaşım ağlarıyla kucaklaşarak, şehrin en prestijli gelişmelerinin yaşandığı noktalarından biri olma özelliği taşıyor.

  PROJE ÖZELLİKLERİ

  Tam zamanlı güvenlik

  Fitness odası

  Güvenlik Kameraları

  Açık hava yüzme havuzu

  Kapalı yüzme havuzu

  yeşil alanlar

  yürüme parkurları

  Kafe

         

  Restoran

  Sinema

  şehir manzarası

  Kütüphane

  karşılama bölümü

  masaj odası

  pilates salonu

  Oyun odası

   Neden Bu Projeyi Öneriyoruz ?

  Aile yaşamı için uygun

  Merkezi Konum

  Yüksek yatırım potansiyeli

  Yüksek malzeme kalitesi

  Deprem Zemin Puanı Yüksek

  Uzun süreli oturum başvurusuna uygun olması

  Vatandaşlığa uygun olması

  Bültene Kayıt Ol !

  Özel Teklifler ve Haberler için

  ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

  × Yardıma mı ihtiyacınız var?